Wszystkie zwroty w jednym miejscu

Stworzyliśmy prosty i bezpłatny system do zarządzania zwrotami online, który gwarantuje pełną automatyzację działań. Dzięki modułowi do zwrotu zakupów zyskasz kontrolę nad każdym zwracanym produktem - i to zarówno z poziomu Klienta, jak i właściciela sklepu internetowego. Skontaktuj się z nami

Łatwy /zwrot dla Ciebie lub Twojego biznesu

Zwrot zakupów przez internet jeszcze nigdy nie był tak szybki i bezproblemowy.

Klient indywidualny

Lubisz robić zakupy przez internet, ale nie zawsze masz szczęście do kupionych produktów?

Nie musisz już stać w długich kolejkach do okienka pocztowego lub fatygować się do sklepu stacjonarnego, żeby zwrócić to, czego nie chcesz. Szybko i bezpiecznie zwracaj zamówione produkty online.

Wypróbuj zwrot zakupów

E-commerce

Prowadzisz sklep internetowy i zależy Ci na tym, żeby usprawnić proces zwracania produktów sobie i swoim Klientom?

Nie musisz już sprawdzać i realizować każdego zwrotu pojedynczo, kontaktując się z Klientami mailowo. Wygodnie zarządzaj wszystkimi zwrotami poprzez bezpłatny system online.

Wypróbuj zwrot zakupów

Jak to działa?

Zwrot zakupów to intuicyjne narzędzie, które w wyniku szybkiej integracji wchodzi w skład struktury sklepu internetowego. Podstrona /zwrot przenosi Klienta do prostego formularza, gdzie w kilku krokach może zwrócić zakupione produkty.

 • Użytkownik loguje się do panelu Zwrot zakupów, gdzie znajduje wszystkie swoje zamówienia.

 • Po zalogowaniu, wybiera produkty, które chce zwrócić. Ma na to min. 14 dni (czas na odstąpienie od umowy określa sklep).

 • W prostym formularzu użytkownik ustala szczegóły przesyłki, m.in. sposób pakowania i opcję dostawy. Opłaca wysyłkę zwracanego produktu lub korzysta z darmowego zwrotu.

 • Klient przekazuje paczkę kurierowi lub zanosi przesyłkę do punktu nadania. Maksymalnie w ciągu 14 dni otrzymuje zwrot pieniędzy.

Czym wyróżnia się /zwrot zakupów?

 • Prosty w obsłudze system

  Nasz moduł do zwrotu zakupów nie przysporzy Ci żadnych trudności. System jest banalnie prosty w obsłudze tak samo z perspektywy Klienta jak po stronie sklepu internetowego. Po zalogowaniu do panelu zobaczysz m.in. kwotę poszczególnych zwrotów, statusy wszystkich zwrotów oraz komentarze do zamówień.

 • Łatwa procedura zwrotu

  Jeśli jesteś Klientem sklepu internetowego, w 4 prostych krokach nadasz paczkę ze zwracanym produktem. Szybko i wygodnie - nawet bez wychodzenia z domu. Jeśli jesteś właścicielem e-commerce, otrzymasz informację o każdym zwrocie i w kilku kliknięciach zaakceptujesz lub odrzucisz przyjęcie produktu z powrotem.

 • Szybki i jawny zwrot płatności

  Dzięki modułowi do zwrotu zakupów masz pewność, że środki za zwracany produkt zostaną wypłacone maksymalnie w ciągu 14 dni. Pieniądze są przekazywane w tej samej formie, co płatność za dokonanie zakupu. O realizacji przelewu Klient zostanie poinformowany w wiadomości mailowej.

 • Wygodna opcja śledzenia zwrotów

  Z poziomu panelu do zwrotów możesz na bieżąco monitorować, co dzieje się ze zwracaną paczką. Na liście wszystkich zwrotów znajdziesz status każdej przesyłki. Widok jest dostępny zarówno w wersji dla Klienta sklepu, jak i w wersji dla biznesu.

 • Bezpieczeństwo na każdym etapie

  Z naszym rozwiązaniem masz gwarancję bezpiecznie przeprowadzonego zwrotu produktu od początku do końca. Wszystkie informacje znajdują się w systemie i są widoczne dla obu stron procesu.

Skąd pomysł na /zwrot zakupów?

W Furgonetka staramy się maksymalnie ułatwiać życie użytkownikom e-commerce. Zwrot zakupów to kolejny krok do tego, aby oszczędzić Twój czas i Twoje nerwy. Zależy nam na tym, aby zakupy przez internet były tak samo proste jak nadawanie paczek, a wygodne i szybkie zwroty na stałe zagościły w świadomości Klientów i właścicieli sklepów internetowych.

Zwroty zakupów online z Furgonetką to:

 • Doświadczenie

  Ponad dekadę temu powołaliśmy do życia serwis Furgonetka.pl, który stale rozwijamy, udostępniając tanie i szybkie przesyłki kurierskie. W międzyczasie uruchomiliśmy także platformę Furgonetka Giełda do przewozu paczek niestandardowych oraz sieć wygodnych punktów do nadawania i odbioru przesyłek - Furgonetka Punkt.

 • Pomoc ekspertów

  Nasz zespół tworzy ponad 100 specjalistów w swoich dziedzinach. Dzięki temu możemy zaoferować Ci stałe wsparcie na każdym etapie obsługi systemu zwrotów. Odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy przezwyciężyć każdą przeciwność, aby zwroty online były jak najbardziej wygodne i szybkie.

 • Nowoczesne technologie

  Realizując projekty internetowe, od lat dostarczamy unikalne rozwiązania technologiczne. W efekcie pozwalamy zautomatyzować szereg procesów w logistyce i e-commerce. Stawiamy na łatwe integracje, przejrzysty system i dostępność wielu narzędzi w jednym miejscu.

Porozmawiajmy o zwrotach

Podoba Ci się nasz pomysł na usprawnienie zwrotów online i chcesz zobaczyć, jak to działa w praktyce? A może chcesz, aby /zwrot stał się częścią Twojego sklepu internetowego?

Zostaw nam do siebie kontakt - zadzwonimy.

Załóż konto na Furgonetka.pl

Furgonetka używa plików cookie. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich przechowywanie. Rozumiem